داکت اسپلیت مدل ANT60

پشتیبانی فنی
ارسال به سراسر کشور
free-shipping
فروشنده
آرتا نسیم تهویه
ضمانت اصالت
تضمین کیفیت
برای قیمت تماس بگیرید

خلاصه

یکی از جدیدترین و بروزترین محصول تولیده شده توسط شرکت آرتا نسیم، داکت اسپلیت مدل ANT60 می باشد. در طراحی و تولید این محصول از بروز ترین تکنولوژی حال حاضر دنیا استفاده شده است.

توضیحات

داکت اسپلیت مدل ANT60 یک سیستم تهویه مطبوع است که توسط شرکت ایرانی آرتا نسیم تهویه طراحی و تولید شده است. داکت اسپلیت ها در واقع نسخه بهتر کولر های گازی هستند که می توان برای فصول سرد و گرم از آنها استفاده کرد. داکت اسپلیت مدل ANT60 در محیط های مختلفی از جمله بیمارستان، آپارتمان ها و منازل مسکونی، فروشگاه های زنجیره ای و غیره می توان نصب و راه اندازی کرد.

معرفی داکت اسپلیت مدل ANT60

آخرین مدل و بروزترین نوع داکت اسپلیت تولید شده در شرکت صنعتی آرتا نسیم مدل ANT60 می باشد. شرکت صنعتی آرتا نسیم در طراحی و تولید این محصول از آخرین تکنولوژی حال حاضر جهان استفاده کرده است.

داکت اسپلیت ها از قسمت های مختلفی تشکیل شده اند؛ که هر کدام وظایف مهم و خطیری را بر عهده دارد. به طور کلی ما می توانیم داکت اسپلیت را به دو بخش، یونولیت داخلی و یونولیت خارجی تقسیم کنیم.

یونولیت خارجی همان کندانسور است که در فضای خارج از محیط و در مجاورت هوای آزاد قرار می گیرد. وظیفه کندانسور تبدیل مبرد از حالت گاز به مایع است.

یونولیت داخلی همان اوپراتور می باشد که به کمک سقف های کاذب از دیدگان پنهان شده است تا بر شکل ظاهری محیط اثرات منفی نگذارد. یونولیت داخلی با فنی که بر روی آن نصب شده هوای خروجی را در محیط منتشر می کند.

برای اتصال این دو بخش به یک دیگر، از لوله های مسی باید استفاده کرد. بنابراین لوله های مسی نیز قسمتی جدا نشدنی از تجهیزات راه اندازی داکت اسپلیت می باشند.

برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله خرید و قیمت اجزای داکت اسپلیت را مطالعه بفرمایید.

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

داکت اسپلیت مدل ANT36
داکت اسپلیت مدل ANT60
آرتا نسیم تهویه
برای قیمت تماس بگیرید
- +
پشتیبانی آنلاین

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.