تلفن دفتر مرکزی: 02122099802

فن کویل سقفی

فن کویل سقفی

به سبد خرید افزوده شد!

فن کویل سقفی خود دارای انواع مختلفی است. فن کویل سقفی توکار، فن کویل سقفی کاستی (روکار) و فن کویل سقفی کانالی پر فشار انواع مختلف فن کویل سقفی می باشد.

فن کویل سقفی

در قسمت فن کویل توضیح داده شد، فن کویل ها دارای انواع مختلفی هستند از جمله، فن کویل سقفی، فن کویل دیواری، فن کویل کانالی، فن کویل کاستی (روکار) و فن کویل زمینی، در این مقاله به توضیح فن کویل سففی می پردازیم. فن کویل سقفی خود دارای انواع مختلفی است. فن کویل سقفی توکار، فن کویل سقفی کاستی (روکار) و فن کویل سقفی کانالی پر فشار انواع مختلف فن کویل سقفی می باشد.

فن کویل سقفی کاستی یا روکار

این نوع فن کویل سقفی دارای تنوع بیشتری بوده و این قابلیت را دارد که در ظرفیت های هوادهی بیشتر نیز تولید شود.

از ویژگی های فن کویل سقفی کاستی می توان به راندمان مناسب تر، ظاهر زیبا و همچنین اشغال فضای کمتر اشاره کرد. از سوی دیگر هزینه بالاتر سرویس دهی و همچنین کیفیت پایین تر فیلتراسیون هوا را می توان از معایب این مدل فن کویل نام برد.

فن کویل سقفی توکار

این نوع فن کویل نیز در سقف کار شده و از ارزان ترین مدل های فن کویل می باشد، اگرچه هزینه تعمیر و نگهداری این نوع از فن کویل بیشتر است ولی به دلیل قیمت مناسبی که دارند از انواع پر طرفدار فن کویل ها به حساب می آیند.

فن کویل سقفی کانالی پر فشار

این مدل از فن کویل نیز در سقف قرار می گیرند و توکار هستند. به دلیل قابلیت تولید هوا با فشار زیاد به این نوع از فن کویل های سقفی، فن کویل سقفی کانالی پرفشار می گویند. این مدل از فن کوئل توانایی هوادهی سنگین و بهره گیری از هوای آزاد را دارا می باشد