مشخصات فنی داکت اسپلیت های آرتا نسیم تهویه

in مقالات on می 5, 2020

داکت اسپلیت کانالی یکی از رایج ترین سیستمهای تهویه مطبوع و خنک کننده در جهان است که یکی ازاقتصادی ترین و بصرفه ترین سیستم های تهویه مطبوع محسوب میگردد . ساختار داکت اسپلیت بوش از نظر ساختار همانند کولرگازی دیواری از دو قسمت یونیت داخلی و یونیت خارجی تشکیل شده است و توسط لوله های مسی که حامل مبرد به یونیت داخلی هستند و از دو لوله رفت و برگشت تشکیل شده است انصال یافته است .یونیت داخلی داکت اسپلیت توسط کانال های مخصوص هوای گرم و سرد را به فضای شما توضیع می نمایند .

این دستگاه ها  غالبا سرد و گرم می باشد و همچنین میتواند از یک کویل اب گرم که میتواند به موتورخانه یا پکیج وسیستم گرمایشی منزل شما متصل شود میتوان به عنوان مدار گرمایشی   استفاده کرد .

از دیگر ویژگی های دیگر  اشغال کردن فضای کم ان به دلیل نصب در داخل سقف میباشد که میتواند زیبایی و مخفی بودن سیستم تهویه مطبوع در فضای شما را شامل گردد .

شاید این مقاله را هم بپسندید: تفاوت داکت اسپلیت و فن کویل

داکت اسپلیت ها غالبا از دو نوع کمپروسور یا سیستم که اصطلاحا اینورتر و معمولی تعریف میشوند ساخته و تولید و عرضه میشوند . در  اینورتر نقطه تمرکز سیستم بر کاهش مصرف انرژی برق دستگاه میباشد .داکت اسپلیت های اینورتر  سیستم های بروز تر شده ای هستند که از نظر قدرت کمپروسور وکیفیت قطعات و افزایش تکنولوژی از مدل های فاقد اینورتر بالاتر هستند .  اینورترها قادراند تا ۷۳% از مصرف انرژی دستگاه شما را کاهش دهند .کمپروسور های اینورتر ۷۳% مصرف کمتری نسبت نسبت به کمپروسور های معمولی و فاقد اینورتر دارند .

مشخصات فنی:

منتظرتان هستیم...

2019 collection

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات وسیستم های سرمایشی وگرمایشی با حضور شرکت آرتانسیم تهویه

30مهر الی 3 آبان 1399

به راهنمایی نیاز دارید؟ ارتباط با کارشناسان ما