داکت اسپلیت

سرویس های مورد نیاز برای داکت اسپلیت

in مقالات on دسامبر 17, 2018

سرویس های مورد نیاز برای داکت اسپلیت

Services Required for Split Duct

تعمیرداکت اسپیلت

سرویس دوره‌ای داکت اسپلیت بسیار ضروری و مهم است. با توجه به اینکه داکت اسپلیت در محیط بیرون و در معرض گردوخاک و آلودگی هوا قرار دارد، به‌مرورزمان منافذ هوا دستگاه گرفته و کثیف می‌شود. قطعاً کثیفی به وجود آمده سبب کاهش راندمان داکت اسپلیت و افزایش مصرف برق آن خواهد شد. لذا جهت جلوگیری از افزایش مصرف برق و آسیب دیدن داکت اسپلیت، بهتر است قبل از شروع فصل گرما سرویس‌های دورهای انجام بگیرد.

شارژ گاز داکت اسپلیت

شارژ گاز داکت اسپلیت معمولاً با گاز R22 انجام خواهد شد. ولی در داکت اسپلیت های جدید گاز R410A نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد. این نوع گاز دوستدار محیط‌زیست نیز هست.

راه اندازی داکت اسپلیت

نصب و جابه جایی داکت اسپلیت

داکت اسپلیت یکی از بهترین و برترین دستگاه‌های تهویه مطبوع هوا در بسیاری از مناطق دنیا محسوب می‌شود. طی ده اخیر استفاده از داکت اسپلیت در ایران نیز بسیار رایج شده است. یکی از دلایل این امر تهویه مطبوع عالی داکت اسپلیت و امکان نصب و جابجایی آن در ساختمان مسکونی و غیرمسکونی تعبیه می‌باشد. اما فراموش نکنید که نصب و جابجایی داکت اسپلیت به همین سادگی نیست. شما برای نصب و جابجایی آن به لوله‌کشی و کانال‌کشی نیاز پیدا خواهید کرد. به همین دلیل نصب و جابجایی داکت اسپلیت کار نیازمند تیمی متخصص جهت اجرا و راه‌اندازی است.

منتظرتان هستیم...

2019 collection

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات وسیستم های سرمایشی وگرمایشی با حضور شرکت آرتانسیم تهویه

30مهر الی 3 آبان 1399

به راهنمایی نیاز دارید؟ ارتباط با کارشناسان ما