راهنمای خرید داکت اسپلیت ایرانی

in مقالات on می 11, 2020
راهنمای خرید داکت اسپلیت در ایران

داکت اسپلیت که در واقع به اسپلیت های خانگی معروف است، تقریبا متداول‌ترین سیستم تهویه مطبوع در دنیاست که بسیاری برای تهویه هوا از آن استفاده می کنند. این دستگاه به طور کلی از یک هواساز و یک کندانسور تشکیل شده است و توسط مجموعه ای از لوله‌های مسی بهم متصل شده اند. البته شاید برخی داکت اسپلیت را هم‌تراز با کولرهای موجود در نظر بگیرند که این تفکر اشتباست.

با توجه به اینکه داکت اسپلیت در سالیان گذشته به صورت یک محصول وارداتی در کشور عرضه می گردید واسطه ها با تعیین قیمت های بالا برای این محصول بازار پر رونقی را از سهم این سیستم تهویه ای  برای خود بوجود آورده بودند با تداوم تحریم ها علیه کشورمان به مرور قیمت این محصول بصورت سرسام اوری افزایش یافت .در این میان تولید کنندگانی همچون آرتانسیم تهویه  شروع به فعالیت نمودند که با مرور زمان توانستند ضمن ارتقاء دانش فنی تولید این محصول نسبتا لوکس بازاری به وسعت سرزمینی کشورمان ایجاد وارزش افزوده واقعی را که ماحصل ان اشتغال زایی برای جمعی از جوانان بود رقم زنند .

امروزه شرکت آرتانسیم تهویه به عنوان تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع همچون داکت اسپلیت،فن کویل،مینی چیلر،کندانسور و… توانسته یکی از تامین کنندگان این کالای ضروری باشد.آب وهوای ایران با توجه به قرار گیری در منطقه گرم وخشک جغرافیایی اهمیت این محصولات را بیش از پیش بالا برده به نحوی که بازاری خوب در داخل برای این دسته از تولیدات بوجود امده است اما آنچه در این میان  اهمیت دارد انتخاب یک محصول خوب متناسب با محیط می باشد مفتخریم در مجموعه ارتانسیم تهویه ضمن مشاوره فنی رضایت شما را به دست اورده وشادی بخش محیط کار وزندگی شما باشیم.با این حال توجه به برخی موضوعات از اهمیت ویزه ای برخوردار است که توجه شما را به ان جلب می نمائیم…

خرید داکت اسپلیت اهمیت ویژه‌ای دارد و اینکه چه نکاتی را می‌بایست در فرایند خرید رعایت کرد، بسیار مهم است. در انتخاب داکت اسپلیت دو نکته اهمیت بالایی دارد: انتخاب دستگاه و اجرای درست آن. برخی با نصب نادرست دستگاه، قادر نخواهند بود تا از امکانات دستگاه به طور کامل بهره ببرند و در صورتی که دستگاه درست عمل نکنند آن را به عهده‌ی شرکت سازنده می‌گذارند. به جرات می‌توان گفت که بیش از نیمی از راندمان دستگاه به نوع نصب آن و اجرای صحیح دستگاه وابسته است. از طرفی، نوع برند، قابلیت‌های آن و امکانات مورد نظر خریدار در اولویت انتخاب دستگاه قرار دارند. برای خرید داکت اسپلبت نمی‌توان صرفا به بازار مراجعه کرده و بصورت اتفاقی دستگاهی را انتخاب کرد.

موضوع بعدی ظرفیت دستگاه بوده که بایستی متناسب با متراژ محل نصب، موقعیت و کاربری محل انتخاب کرد. اگر دستگاهی با ظرفیت کم انتخاب شود، سیستم بازدهی کافی نداشته و نارضایتی مصرف‌کننده را به دنبال دارد. اگر بیشتر از ظرفیت محل نصب باشد که مصرف انرژی و مشکلات بعدی را به دنبال دارد.

مصرف انرژی، یکی از مهمترین ابعاد خرید یک محصول الکترونیکی است که این موضوع در دنیای امروز اهمیت ویژه‌ای دارد. نمی توان یک دستگاه را بدون بررسی بازدهی و مصرف انرژی آن خریداری نموند. بنابراین بایستی محصولی را خریداری کرد که با توجه به بازدهی آن، مصرف انرژی متناسبی دارد. در این حالت، داکت اسپلیت نیز به همین صورت نیاز دارد تا با دقت انتخاب شود. هر چه میزان مصرف انرژی آن در مقایسه با خروجی کمتر باشد، ارزش خرید آن بالاتر می‌رود.


منتظرتان هستیم...

2019 collection

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات وسیستم های سرمایشی وگرمایشی با حضور شرکت آرتانسیم تهویه

30مهر الی 3 آبان 1399

به راهنمایی نیاز دارید؟ ارتباط با کارشناسان ما