تلفن دفتر مرکزی: 02122099802

داکت اسپلیت مدل دستگاه ANT42

1 / 6
داکت اسپلیت مدل دستگاه ANT42
2/ 6
داکت اسپلیت ایرانی مدل 42
3/ 6
داکت اسپلیت 42
4/ 6
داکت اسپلیت ایرانی 42
5/ 6
داکت اسپلیت
6/ 6
داکت اسپلیت ارزان
داکت اسپلیت مدل دستگاه ANT42
داکت اسپلیت ایرانی مدل 42
داکت اسپلیت 42
داکت اسپلیت ایرانی 42
داکت اسپلیت
داکت اسپلیت ارزان

داکت اسپلیت مدل دستگاه ANT42

۳۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان

برای دریافت قیمت روز تماس بگیرید.

در ساخت این مدل از داکت اسپلیت آرتانسیم مدل ANT42 ظرفیت گرمایشی داکت اسپلیت مدل ant42 شرکت آرتانسیم برابر با 49،800 است. این داکت اسپلیت قابلیت عملکرد سرمایشی و گرمایشی را داشته و مناسب مناطق گرمسیری می باشد. آرتانسیم داکت اسپلیت و فن کویل های متنوعی را با بهترین کیفیت تولید می کند.

به سبد خرید افزوده شد!

اقتصاد این روزها چه در زندگی فردی و چه اجتماعی از جایگاه حساسی برخوردار شده است. در عمل برای هر کاری که قصد انجام آن را داریم نیاز به حساب و کتاب دقیق است. خرید داکت اسپلیت با آگاهی نیز مهم است یکی از کارهایی که هرکسی در زمستان و تابستان نمی‌تواند از آن غافل شود تولید گرما در فصل سرد و تولید سرما در فصل گرم است. البته این کار هزینه ‌هایی جدی را به دنبال دارد.

شرکت آرتانسیم تولیدکننده سیستم‌های تهویه مطبوع در ایران است. با توجه به حساسیت‌های اقتصادی مشتریان به دنبال این است که حتی اگر کسی قصد خرید کردن از این شرکت را ندارد، بازهم با اطلاعات کافی در این بازار وسیع قدم بگذارد. داکت اسپلیت مدل ant42 دارای مشخصات فنی زیر است:

ظرفیت سرمایشی داکت اسپلیت

حتماً برای شما تابستانی سرد و زمستانی گرم می‌تواند خاطره‌ای شیرین بسازد. از این رو تعیین‌ کننده ‌ترین عوامل ظرفیت سرمایشی داکت اسپلیت سه عنصر مهم TON، KW و BTU/hr است.

اولین عاملی است که در هر کولر گازی باید مورد توجه قرار گیرد یکای BTU یا British thermal unit است. یعنی میزان انرژی مصرف‌شده برای گرم کردن حدود 450 گرم آب (یک پوند آب) به مقدار حدود نیم درجه سانتیگراد (یک درجه فارنهایت) است. بسته به وسعت محیط مورد استفاده عدد BTU افزایش یا کاهش می‌یابد. در صورتی که BTU در مدت یک ساعت مورد بررسی قرار گیرد به حجم سرمایه تولیدشده اسپلیت یا BTU/hr می‌رسیم. در اسپلیت کانالی مدل ant42 شرکت آرتانسیم BTU/hr برابر با 42،000 است.

یکای هر تن تبرید از دل کارخانه‌های یخ ‌سازی ایالات متحده آمریکا ساخته شده است. این یکا بیان‌کننده میزان نرخ انرژی لازم برای تبدیل یک تن یخ دمای صفر درجه به یک تن آب در دمای صفر درجه می ‌باشد. TON یعنی هر تن تبرید در این مدل اسپلیت کانالی 5/3 و KW به عنوان استاندارد ترین واحد اندازه‌گیری انرژی (سرمایش) تولیدشده اسپلیت کانالی برابر با 3/12 است.

ظرفیت گرمایشی داکت اسپلیت

ظرفیت گرمایشی داکت اسپلیت مدل ant42 شرکت آرتانسیم برابر با 49،800 است و این موضوع به عنوان دومین عامل استفاده یکی دلایل انتخاب داکت اسپلیت‌ها می‌باشد. KW در این نوع اسپلیت با توجه به افزایش حجم تولید انرژی برابر با 58/14 است. که بیانگر انرژی تولیدشده داکت اسپلیت می‌باشد.

مشخصات برق مورد نیاز

داکت اسپلیت مدل ant42 به برقی با ولتاژ 220 تا 240 ولت، برق تک فاز و همچنین 50 هرتز فرکانس نیاز دارد. از جمله مواردی حتما باید در حین خرید به آن دقت لازم شود همین مشخصات برق مورد نیاز است. چراکه علاوه بر تأمین آسایش می‌ تواند هزینه ‌های شما را تا حد قابل قبولی کاهش دهد.

میزان صدای یونیت داخلی

سیستم ‌های تهویه مطبوع می ‌تواند آسایش و آرامش را در زندگی هرکسی تأمین کند. به شرط آن که برخی از خصوصیات لازم را مانند بی ‌صدا و یا کم‌ صدا بودن یونیت داخلی داکت اسپلیت را داشته باشد. در صورتی که نتواند این خصوصیت را تأمین کند حتی اگر بهترین هوای مطبوع را تولید کند، باز نمی‌تواند نظر کاربر خود را تأمین کند.

داکت اسپلیت مدل ant42 شرکت آرتانسیم در کمترین حالت 40 دسی‌بل صدا دارد. در حالت متوسط 44 دسی‌بل و در بیشترین حالت نیز 47 دسی‌بل صدا تولید می‌کند.

توان مصرفی KW داکت اسپلیت

یکی از شایع‌ترین دلایلی که مردم کمتر به سمت کولر گازی اقبال نشان می‌دهند مصرف بالای این سیستم تهویه مطبوع است. در صورتی که در نسل‌های نوین کولر گازی این موضوع تا حد زیادی برطرف شده است. این اسپلیت داکتی شرکت آرتانسیم در حالت تولید گرما مصرفی برابر با KW 4/0 و در وضعیت تولید سرما مصرف آن برابر با KW 7/3 است.

کمپرسور داکت اسپلیت مدل ant42

کمپرسور اسکرال یا حلزونی از جمله کمپرسورهایی است که با توجه به توان تولید انرژی بالا، کم مصرف و کم صدا است. این مدل عایق‌بندی بالاتری در مقابل ورود مایع مبرد به داخل کمپرسور به عنوان یک مشکل شایع در کمپرسورها دارد.

حداکثر طول لوله کشی خط مایع

حداکثر طول لوله کشی خط مایع در داکت اسپلیت مدل ant42، 32 متر است. این اندازه مانور بیشتری را به یونیت داخلی و خارجی برای قرارگیری در محیط مدنظر می‌دهد.

جریان مصرفی یونیت داخلی و خارجی

یونیت داخلی یا اواپراتور دارای آمپراژ 8/1 و جریان مصرفی یونیت خارجی یا کندانسور نیز 15 آمپر است. برای این جریان مصرفی حتما با یک متخصص برق ارتباط بگیرید. چراکه شاید لازم باشد نوع فیوز مصرفی کنتور تک فاز محل استفاده را ارتقاء دهید.

نظرات مشتری

نظر بدهید