چگونه یک داکت اسپلیت مناسب خریداری کنیم

in مقالات on می 27, 2019

راهنمای خرید یک داکت اسپلیت مناسب

How to buy the best air conditioner

انتخاب  یک  سیستم داکت اسپلیت مناسب می تواند یک چالش باشد. چه اندازه ای باشد؟ به چه میزان هزینه برای اجرا و راه اندازی آن صرف خواهد شد و چقدر سر و صدا دارد؟

ما به شما در پیدا کردن یک مدل مناسب برای خانه اتان کمک می کنیم.

  •    چه نوعی باید خریداری کنم؟
  •  چه ابعادی باید داشته باشد.؟
  •   برای اجرای یک سیستم تهویه هوا چقدر هزینه نیاز است؟
  • آیا داکت اسپلیت پرسرو صدا کار می کند؟
  •  بهترین زمان برای خرید یک داکت اسپلیت چیست؟
  • چگونه یک سیستم تهویه مطبوع split-system نصب کنیم 

    این مقاله به صورت یک راهنمایی کلی نگارش شده است وهر محصولی می تواند بنابه کاربری وابعادش دارای راهنمایی های متفاوتی باشد که غالبا در قالب دفترچه راهنما به همراه محصول ارائه می گردد.

چگونه یک سیستم داکت اسپلیت کار می کند؟

هنگامی که یک خانه جدید ساخته می شود، یک سیستم تهویه مطبوع  مستقل برای آن در نظر گرفته می شود.اما شما می توانید به دلخواه خود از آن استفاده،تغییر یا آن را ارتقا دهید،اغلب دربسیاری از ساختمان هاسیستم تهویه مطبوع یا با استفاده از یک سیستم از لوله های عایق شده یا کانال ها در کف یا کاشی تعبیه می گرددویا به صورت سیستم هایی به یونیت خارجی که اصولا در گوشه ای از اتاق قرار گرفته خود نمایی می کند.مدیریت این سیستم ها غالبا به صورت دستی بود ودر موارد پیشرفته تریک پنل کنترل قابل برنامه ریزی به شما اجازه می دهد تا درجه حرارت و زمانی که سیستم شما اجرا می شود را مشخص کنید.

ازایرادات اینگونه سیستم ها می توان به مصرف بالا،بهره وری پایین واز دست دادن انرژی اشاره نبود که به راحتی گرما گرانبها و یا هوای خنک را که در اطراف خانه شما حرکت می کند، از دست می دهد.

داکت اسپلیت یک پیشنهاد ارزنده

اگر شما به دنبال یک روش کارآمد برای گردش هوای خنک به همه نقاط در خانه خود هستید، داکت اسپلیت  کارآمد تر از سایر سیستم های خنک کننده است. این محصول در توزیع صحیح انرژی از سایر سیستم های تهویه مطبوع  موثرتر است. و اگر شما در مورد سر و صدا و یا هوای خنک تر نگرانی دارید داکت اسپلیت بهترین پیشنهاد در خانواده سیستم های تهویه مطبوع می باشد. با این حال، اگر فقط یک یا دو اتاق بیشتر در خانه ندارید سیستم های خنک کننده ساختمان می تواند پاسخگوی خانه شما باشد!

هزینه اجرایی یک داکت اسپلیت:

تعدادی از عوامل تعیین خواهد کرد که چه مقدار هزینه در انتظار شما است:

اندازه و نوع سیستم مورد نظر شما
    زمان اجرای نصب وکانال کشی    
سیستم مورد نیاز برای خانه شما

    میزان درجه مورد انتظارشما!

اگر شما نگران هزینه های سیستم تهویه مطبوع مجزا یا داکت اسپلیت در خانه ی خودتان  هستید، راه هایی برای کاهش مصرف وهزینه های  شما وجود دارد. با انتخاب یک سیستم کارآمد انرژی، با نگه داشتن درجه حرارت یا دو درجه پایین تر و با بهبود عایق خانه خود، شروع کنید. همچنین میتوانید باانتخاب داکت اسپلیت مناسب در میزان برق مصرفی به صورت عمده صرفه جویی کنید.

معیارهای قیمت داکت اسپلیت
قیمت یک تهویه مطبوع مطلوب  از طریق تعدادی از عوامل، به طور خاص مانند برند ، رتبه انرژی و سیستم سرمایشی وگرمایشی وابعاد مورد نیاز شما تعیین می شود. عوامل دیگری که باید مورد توجه قرار گیرند عبارتند از:

اندازه و طرح خانه شما
تعداد اتاق ها ومحل های مورد نیاز برای استفاده از داکت اسپلیت

    هزینه جانبی مانند کانال کشی ودر صورت نیاز تغییر درمعماری  بنا

    هزینه نصاب (درصورت عدم آشنایی با نصب وسیله)


نحوه نصب به چه شکلی می باشد؟

اگر محل نصب دستگاه شما اماده باشد و اندکی از رشته برق سررشته داشته باشید می توانید خودتان نسبت به راه اندازی یک داکت اسپلیت اقدام نمایید اما بهتر است نصابان وافرادی که به خوبی آموزش داده شده و مجوز برای کار خود دراند استفاده نمائید اصولا بسیاری از شرکت ها این مقوله را بصورت رایگان برای خریداران محصولاتشان انجام می دهند.

بسته به جایی که در آن زندگی می کنید این می تواند یک نصب کننده تهویه مطبوع، لوله کش یا یک برقکار باشد.

ضمانت نامه محصول:

داشتن ضمانت تعمیر یا تعویض قطعات از اولویت های شما در خرید یک محصول تهویه مطبوع یا داکت اسپلیت باشد.

 

 

 

منتظرتان هستیم...

2019 collection

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات وسیستم های سرمایشی وگرمایشی با حضور شرکت آرتانسیم تهویه

30مهر الی 3 آبان 1399

به راهنمایی نیاز دارید؟ ارتباط با کارشناسان ما