۶ اشتباه در خرید سیستم تهویه مطبوع

in مقالات on ژانویه 27, 2020

خرید یک سیستم تهویه مطبوع جدید ، نیازی به تجربه بالا ندارد. با کمی آماده سازی و تحقیق می توان به راحتی از اشتباهات رایج در خرید انواع سیستم های تهویه مطبوع جلوگیری کرد.

با کمی صرف وقت برای بررسی این نقاط مشکل می توانید انتخاب درستی داشته وترسی  از این اشتباهات نداشته باشید.و البته ، همیشه با انتخاب یک شرکت معتبر شروع کنید تا گزینه های خود را توضیح دهد و شما را در طی مراحل خرید راهنمایی کنید.

شش اشتباهی که معمولاً افراد هنگام خرید یک سیستم تهویه مطبوع جدید مرتکب می شوند.
۱٫ خرید دستگاه تهویه مطبوع با اندازه غیراستاندارد.

دو تصور غلط معمول این است که تهویه هوا هرچقدر بزرگترباشد  مؤثرتر و تهویه هوا کوچکتر ارزانتر خواهد بود. واقعیت این است که بهترین سیستم تهویه هوا برای کارایی بیشتر ، بستگی به راندمان ، قیمت آن از نظر اندازه استانداردهای لازم برای هر واحد برحسب متراژ ومنطقه قرارگیری دارد.

برای مثال داکت اسپلیتی که بسیار بزرگ است از نیروی بیشتری نسبت به یک واحد در اندازه مناسب استفاده می کند ، بنابراین هزینه انرژی مصرفی آن بالاتر خواهد بود بدون اینکه سطح خنک شده  خانه شما بهتر یا سریع تر عمل کند.

به طور مشابه ، یک سیستم تهویه هوا که بسیار کوچک است برای خنک کردن فضا باید سخت تر کار کند و باعث می شود احتمال خرابی ان افزایش یابد یک متخصص حرفه ای  سیستم های تهویه مطبوع باید خانه شما را بررسی کند تا قبل از ارائه تخمین ، اندازه صحیح را تعیین کند.
۲٫ تمرکز روی بهره وری انرژی.

راندمان انرژی در انتخاب یک سیستم تهویه مطبوع مهم است زیرا در کارکرد وطول عمر آن بسیار تأثیر می گذارد. بهره وری بیشتر به معنای پایین بودن صورتحساب ماهانه انرژی شماست و باید درمورد آن  تصمیم گیری صورت گیرد.

هزینه های عملیاتی پایین تر می تواند هزینه اولیه سیستم را جبران کند به طوری که یک سیستم تهویه هوا گران تر و در عین حال کارآمد تر ممکن است در دراز مدت موجب صرفه جویی در هزینه شما شود. به دنبال محصولات دارای رتبه بندی انرژی خوب باشید.
۳٫ عدم استخدام یک شرکت مجاز با تکنسین های واجد شرایط تهویه مطبوع.

بهترین تهویه هوا  هم بدون نصب مناسب عملکرد خوبی نخواهد داشت. یک شرکت معتبر تولیدکننده دارای مجوز ونیروهای متخصص این اطمینان  را به شما خواهد داد بانصب صحیح راندمان کاری دستگاه بالا وافزایش بهره وری را درپی خواهد داشت  این کار باعث افزایش عمر تهویه هوا نیز می شود.
۴- تمرکز بر قیمت.

قیمت خرید تنها بخشی از معادله است که قیمت کل تهویه هوا را تعیین می کند. در نظر گرفتن هزینه های عملیاتی به همان اندازه هم اهمیت دارد. گاها با خرید ارزانتر متوجه می شوید که باید هزینه ای بالا برای نصب وراه اندازی پرداخت نمائید.
۵- عدم کنترل تخفیفات

از قدیم این ضرب المثل وجود دارد هر ارزانی بی علت نیست حتما تحقیق نمائیداگر محصولی بیش از اندازه تخفیف دارد آیا می تواند کارکرد درستی را به شما ارائه نماید.
۶٫ مقایسه قیمت ها

قیمت های تهویه مطبوع می تواند در بین شرکت های سازنده متفاوت باشد. مطمئناً هنگام ارزیابی برآوردها کل بسته را در نظر بگیرید. پایین ترین قیمت ممکن است بهترین شرایط شما نباشد.

منتظرتان هستیم...

2019 collection

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات وسیستم های سرمایشی وگرمایشی با حضور شرکت آرتانسیم تهویه

30مهر الی 3 آبان 1399

به راهنمایی نیاز دارید؟ ارتباط با کارشناسان ما