قیمت روز انواع سیستم های تهویه مطبوع

قیمت روز انواع سیستم های تهویه مطبوع

در صنعت تهویه مطبوع از جمله داکت اسپلیت به علت تنوع بالای دستگاه ها و تفاوت قیمت‌ ها، آگاهی‌بخشی به مشتریان، شرکت ها و سازمان ها نیازسنجی از دستگاه های پرکاربرد مصرفی آن‌ها می‌تواند گامی بزرگ در راستای تسهیل فرایند خرید و قیمت گرفتن تهویه مطبوع از جمله داکت اسپلیت باشد. بدین منظور معمولاً تولید کنندگان کاتالوگ‌هایی از لیست قیمت محصولات تولیدی مورد نیاز برای فروشگاه های تهویه مطبوع و نمایندگی ها و قیمت‌های جدید انواع تهویه مطبوع از جمله داکت اسپلیت، چیلر و فن کویل تهیه می‌کنند و در اختیار قرار می‌دهند. در اینترنت، این کاتالوگ‌ها و بدست آوردن قیمت انواع داکت اسپلیت، چیلر و فن کویل به‌راحتی و با چند کلیک ساده در دسترس همگان قرار گرفته و فرآیند به‌روز شدنشان هم سرعت بیشتری دارد. با بهترین تولیدکننده داکت اسپلیت آرتانسیم همراه باشید.

چگونه از قیمت روز تهویه مطبوع از جمله داکت اسپلیت مطلع شویم؟

معمولا قیمت روز تهویه مطبوع از جمله داکت اسپلیت، چیلر و فن کویل چند وقت یک‌بار به‌روز می‌شود. این تغییرات می‌تواند شامل کاهش یا افزایش قیمت و یا تخفیف‌های در نظرگرفته‌شده برای تهویه مطبوع و فصول محتلف سال باشد.

خرید اینترنتی از سایت‌هایی که به طور تخصصی به عرضه‌ی تهویه مطبوع از جمله داکت اسپلیت، چیلر و فن کویل می‌پردازند به مشتریان و صاحبان مغازه‌های و نمایندگی های تهویه مطبوع از جمله داکت اسپلیت، چیلر و فن کویل کمک می‌کند با سرعت بالا و کم‌ترین هزینه تمام تنوع محصولات و قیمت تهویه مطبوع را پیش رو داشته و با آگاهی از قیمت‌های روز و امکان تطبیق و مقایسه‌ی قیمت‌ها بهترین خرید ممکن را برای خود و مشتریان انجام دهند.

قیمت تهویه مطبوع

چگونه لیست قیمت عمده تهویه مطبوع از جمله داکت اسپلیت را تهیه کنیم؟

تهویه مطبوع صنعتی‌ست با ظرفیت‌های تولیدی بالا و به همین جهت تنوع محصولات و قیمت در آن بسیار است. این تنوع بسیار زیاد باعث می‌شود خرید تهویه مطبوع از جمله داکت اسپلیت، چیلر و فن کویل به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مشتریان، شرکت ها و سازمان ها تبدیل شود.

سایت‌های اینترنتی فروش تهویه مطبوع از جمله داکت اسپلیت، چیلر و فن کویل با در دسترس قرار دادن لیست  قیمت تهویه مطبوع از جمله داکت اسپلیت، چیلر و فن کویل در صدد ارائه‌ی قیمت‌ های روز و مناسب، جهت تسهیل فرآیند خرید و فروش تهویه مطبوع هستند.

مطالعه بیشتر: معرفی برندهای داکت اسپلیت

 لیست کامل تهویه مطبوع (داکت اسپلیت، چیلر و فن کویل) شامل چه مواردی می‌شود؟

در دست داشتن لیست قیمت کامل تهویه مطبوع از جمله داکت اسپلیت، چیلر و فن کویل  به مشتریان به خصوص صاحبان مغازه‌های تهویه مطبوع این امکان را می‌دهد که از همه تجهیزات و دستگا های تهویه مطبوع مورد استفاده‌ی مشتریان، شرکت ها و سازمان ها غافل نمانند و بتوانند قیمت تمام دستگاه های تهویهع مطبوع از جمله داکت اسپلیت، چیلر و فن کویل را به صورت یکجا مشاهده کنند. در ادامه لیستی کامل از قیمت انواع تهویه مطبوع با دسته‌بندی‌های مشخص ارائه خواهیم داد.

داکت اسپلیت

این سیستم تهویه مطبوع یکی از پر طرفدار ترین سیستم ها است. داکت اسپلیت دستگاه تهویه هوای مطبوع است که از دو بخش یونیت داخلی و خارجی تشکیل گردیده است. داکت اسپلیت برای مصارف مسکونی، اداری و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این دستگاه از برخی جهات شبیه کولر گازی اسپلیت دیواری است که هوای خنک و بدون آلودگی را وارد محیط تهویه شونده می‌کند و رطوبت هوا را نیز می‌گیرد؛ همچنین بهترین داکت اسپلیت‌ها قابلیت سرمایش و گرمایش را دارند.

داکت اسپلیت

لیست قیمت خرید داکت اسپلیت

چیلر

دستگاه تهویه مطبوع چیلر به دستگاهی گفته می شود که از طریق یک ترکیب و چرخه ترمودینامیکی یعنی تراکمی بخار یا جذبی گرما را از جریان مشخصی دفع میکند. این جریان با گردش درون یک مبدل حرارتی جهت خنک کردن آب مورد استفاده قرار می گیرد.

در واقع چیلر ها گرما را از یک محیط میگیرد و محیط دیگر منتقل می نماید. در واقع می توان چیلر را نوعی تبدیل انرژی قلمداد کرد که خروجی آن در نهایت آب سرد است. دستگاه های چیلر یا چیلر ها از مهم ترین دستگاه های تهویه مطبوع سرمایش در ساختمان منازل و فضاهای صنعتی محسوب می گردد.

انواع چیلر

لیست قیمت خرید چیلر

فن کویل

فن کویل نوعی تبدیل کننده ی حرارت است که در می تواند در فصل های مختلف سال، دمای مطبوع منازل و ادارات را فراهم کند. نحوه عملکرد کویل در تابستان ها به این صورت است که در ابتدا آب سردی که در چیلر یا مینی چیلر تولید می شود، درون لوله های کویل شروع به گردش می کند.

از سوی دیگر، هوای داخلی اتاق توسط چندین الکتروفن به درون یونیت کشیده می شود و پس از عبور از فیلتر ها، دچار تغییر دما می شود. در آخر این جریان هوای مطبوع به دست آمده از طریق کانال ها و یا به طور مستقیم، به فضای مورد نظر دمیده می شود.

انواع فن کویل

لیست قیمت خرید فن کویل

روف تاپ پکیج

یکی از انواع سیستم­های تهویه مطبوع روف تاپ پکیج میباشد که به منظور گرمایش و سرمایش در منازل، دفاتر، ساختمانها و یا سالن­ها از آن استفاده میشود.  وقتی چیلر و هواساز در مجموعه ای واحد در کنار یکدیگر قرار می گیرند، به وسیله تبدیل می شوند به نام روف تاپ پکیج. سیستمی قدرتمند که وظیفه اصلی آن تامین گرمایش، سرمایش، فیلتراسیون و تنظیم رطوبت هوای محیط به صورت هم زمان است.  می توان گفت روف تاپ پکیج یا پکیج یونیت یکی از پرکاربردترین تجهیزات برای تهویه مطبوع تابستانی و زمستانی به شمار می رود.

روف تاپ پکیج

لیست قیمت خرید روف تاپ پکیج

تجهیزات سردخانه

سردخانه صنعتی، مکانی برای ایجاد و حفظ سرمایش است. این فناوری در اواخر قرن 19 میلادی اختراع شد. از سردخانه ها برای حفظ و نگهداری محصولات پروتئینی، میوه ها، مواد غذایی، آزمایشگاهی و … استفاده می شود.

پس به طور کلی، مجموعه سردخانه صنعتی، مجموعه ای از دستگاه های تولید برودت است. این سرما پس از تولید، به داخل فضای عایق سردخانه هدایت گردیده و دمای آن را تا حد تعیین گردیده ای کاهش می دهد. سردخانه ها انواع مختلفی دارند. پر مصرف ترین آنها، سردخانه هایی هستند که از سیستم تبرید تراکمی استفاده می کنند. تنوع این محصولات در اندازه و نوع، با توجه به چیزی که قرار است در آن نگهداری شود، تعیین می شود.

تجهیزات سردخانه

خرید تجهیزات سردخانه

دستگاه زنت

زنت یک دستگاه تهویه هوا است که محیط را سرد و گرم می‌کند، در واقع از جمله سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی محسوب می‌شود که در مکان‌های مختلف قابل استفاده است. عملکرد اصلی دستگاه زنت روی سیستم سرمایشی است اما می‌توان برای سیستم گرمایشی هم از آن استفاده کرد. بدین ترتیب می‌تواند جای بخاری را در فصول سرد سال پر کند.

زنت یک دستگاه تهویه هوا با عملکرد تبخیری بوده که نام آن برگرفته از سه کلمه زمستان، نیمه و تابستان است. عملکرد تبخیری دستگاه باعث شده تا در محیط‌های گرم و خشک کاربرد بیشتری داشته باشد. دستگاه زنت از ابتدای عملکرد خود تا به امروز تغییرات زیادی داشته است و در دو نوع صنعتی و آپارتمانی به بازار عرضه شده‌اند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
اسکرول به بالا