تلفن دفتر مرکزی: 02122099802

خرید دستگاه تهویه مطبوع با بهترین قیمت

خرید دستگاه تهویه مطبوع با بهترین قیمت

یکی از بهترین سیستم هایی که برای تهویه سازی هوا مورد استفاده قرار می گیرد سیستم تهویه مطبوع می باشد. سیستم تهویه از جمله سیستم هایی است که باید در هر ساختمانی نصب شود. شما اگر قصد خرید این سیستم تهویه را دارید باید به خوبی در مورد کارایی و ویژگی های آن اطلاعات بیشتری کسب کنید. مدل های زیادی از این سیستم در بازار وجود دارد که هر یک از آنها دارای کارایی خاصی هستند. 

برخی از اصلی ترین و مهمترین نکاتی که نیاز است زمان خرید این سیستم تهویه به آنها دقت داشته باشید را در ادامه بیان می کنیم. برای خرید خرید دستگاه تهویه مطبوع با بهترین قیمت با آرتانسیم (تولیدکننده انواع داکت اسپلیت، فن کویل و چیلر) همراه باشید.

سیستم های تهویه مطبوع

نکاتی در مورد خرید سیستم تهویه مطبوع

یک سیستم تهویه مطبوع را باید بر اساس ویژگی هایی مانند میزان سرو صدا، گارانتی، مصرف انرژی و .... مورد بررسی قرار دهید. برخی از اصلی ترین نکاتی که نیاز است زمان خرید این سیستم تهویه به آنها اهمیت دهید عبارتند از :

نوع ساخت سیستم ها تهویه مطبوع نوع ساخت سیستم ها تهویه مطبوع

1. توجه به گارانتی

 برخی از دستگاه‌ های تهویه دارای خدمات پس از فروش و گارانتی می باشند. یکی از مهمترین نکاتی که شما زمان خرید سیستم تهویه باید به آن دقت داشته باشید خدمات پس از فروش سیستم است. کاربران از هزینه هایی که مربوط به پس از خرید سیستم می باشد امکان دارد که در هراس باشند. بنابراین با دریافت گارانتی و خدمات پس از فروش با خیال راحت می توانند خرید سیستم تهویه را انجام دهند.

فن کویل

2. هوشمند بودن سیستم تهویه

 هوشمند بودن سیستم تهویه یکی دیگر از نکاتی است که زمان خرید سیستم باید به آن اهمیت دهید. امروزه بسیاری از دستگاه های سیستم تهویه را با استفاده از موبایل شخصی خود می توانید تنظیم کنید. بسیاری از سیستم های تهویه از مزیت تکنولوژی خاص برخوردار می باشند. ویژگی مربوط به هوشمند بودن سیستم را روی این نمونه دستگاه ها تنظیم می‌ کنند. در بسیاری از موارد می توانید سیستم تهویه را با دیگر وسیله های خنک کننده هماهنگ سازید.

 سیستم تهویه دارای صفحه نمایش دیجیتال می باشد. این نمونه سیستم‌ ها تایمر داخلی دارند و از راه دور به بهترین نحو ممکن کنترل می ‌شوند. برخی از واحدهای این سیستم کنترل لمسی رویشان نصب شده است. به همین دلیل در کمترین بازه زمانی می توانید از آنها نهایت کاربری را دریافت کنید. هر یک از این سیستم ها در چندین جهت هوای مطبوع را پخش می ‌کنند. این ویژگی به عنوان ویژگی هوشمند بودن دستگاه شناخته می ‌شود.

3. توجه به میزان صدا

 توجه به میزان صدا سیستم تهویه مطبوع یکی دیگر از نکاتی است که شما زمان خرید این سیستم باید به آن اهمیت دهید. میزان صدای دستگاه از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. هرچه که صدای دستگاه کمتر باشد باید بدانید که طرفداران آن بیشتر خواهد شد. تنها صدای کمی را که از درون فن می‌شنوید باید بررسی کنید. در صورتی که فن کار کند صدای کمی تولید می کند. صدا به عنوان یکی از فاکتورهای مهم برای خرید سیستم تهویه شناخته می‌ شود.

پیشنهاد آرتانسیم (تولید کننده انواع داکت اسپلیت و چیلر) جهت مطالعه بیشتر : "داکت اسپلیت چیست و چه نوع کاربردی دارد"

4. بررسی میزان مصرف انرژی سیستم تهویه

 بررسی میزان مصرف انرژی به عنوان یکی دیگر از نکاتی است که شما زمان خرید سیستم تهویه باید به آن اهمیت دهید. هر چه که میزان استفاده از انرژی مصرفی انواع سیستم ها کمتر باشد دستگاه بهتر است. شما خودتان می توانید با استفاده از روش‌ های مشخص شده ‌ای کاهش مصرف انرژی را برای دستگاه رقم بزنید. با دوجداره کردن پنجره ها به بهترین نحو ممکن این اقدام را می توانید انجام دهید.

سیستم تهویه مطبوع

5. توجه به نیازتان برای تهویه ساختمان

 بررسی نیاز شخصی به عنوان یکی دیگر از نکاتی شناخته می‌ شود که شما زمان خرید سیستم تهویه باید به آن اهمیت دهید. این مسئله که کدام یک از ویژگی های مربوط به سیستم تهویه برای شما مناسب تر است را باید در نظر بگیرید. در واقع باید بدانید سیستم تهویه دارای ویژگی های متفاوتی است. مهمترین ویژگی سیستم تهویه را بشناسید و به آن اهمیت دهید.

6. قابلیت حمل سیستم تهویه

 قابل حمل بودن سیستم تهویه یکی از مهم ترین نکاتی است که بسیاری از افراد به آن اهمیت می‌ دهند. همچنین میزان سرما تولیدی این سیستم برای بسیاری از افراد اهمیت زیادی دارد. اگر کم بودن صدای سیستم برایتان مهم است و یا به میزان مصرف انرژی سیستم اهمیت می دهید باید آنها را در نظر بگیرید. تمامی مواردی که بیان کردیم را در نظر بگیرید تا بتوانید یکی از بهترین سیستم‌ های تهویه را خریداری کنید. مدل های متفاوتی از سیستم تهویه مطبوع در بازار وجود دارد. سیستم های تهویه به دو دسته تقسیم بندی می شوند. یکی از آنها قابل حمل می باشد و دیگری تهویه پنجره‌ ای است.


نظر بدهید

حاصل عددی